niečo o nás

 

  KTO JE „RCC“ ?

 

 

Náš „Rybecký Country Club“ sme si založili v pohostinstve RIMI v obci Rybky pri Senici v roku 2005.

S týmto nápadom za nami prišiel náš dlhoročný kamarát Richard Miča – Šerif, ktorému sa to zdalo ako dobrá myšlienka a potreboval niekoho, kto by ho v tom podporil. Ja, Veronika Štefková – Štefi a môj priateľ Mirek Kaňa – Expert, sme sa tejto myšlienke potešili a jeho nápad sme mu schválili s veľkým nadšením. Tak sme začali priberať ďalších členov, až sme sa dopracovali k číslu 15.

Navrhli sme si svoje tričká s vlastným logom, ktoré bolo použité aj na našu vlajku. Ako klub sme začali poriadať rôzne akcie- ako country bál, stretnutie trampských kamarátov, vítanie jari, MDD, jesenný oheň a rôzne iné podujatia. A  naopak sme sa aj rôznych akcií, ktoré usporiadali naši kamaráti, radi zúčastnili. Boli medzi nimi napríklad výročné ohne rôznych osád (T.O. Nový Tobos, T.O. Hradní tuláci, T.O. Bodláci (CZ) atď.), aj mimo SR.

Ako roky plynuli, začala sa kryštalizovať zostava klubu, ktorá má v dnešnej podobe štyroch stálych členov. V takejto zostave sme sa zúčastnili aj 18. ročníka CZ - SK Potlachu v Ružovej. Tu sme sa po dlhom rozhovore a ujasnení si všetkých pre a proti rozhodli, že ďalší ročník budeme robiť my, u nás na Záhorí.  

Aj keď sme len štyria členovia klubu, máme za sebou podporu týchto T.O., T.S. a iných kamarátov a kamarátok. Všetci sú ochotní nám v príprave Potlachu a vecí s ním spojenými pomôcť. Sú to: T.O. Nový Tobos, T.O. Súmrak, T.O. Hranostaj, T.O. Mary Boys, T.O. Topers, T.O. Kondor (CZ), T.O. Korlat, T.O. Durango, T.S. Frťan, T.S. Ali, T.S. Luco, T.S. Arabka, T.S. Jožko z Rače,T.S. Banjo, T.S. Hastrman, T.S. Pepe, T.S. Borúvka (CZ), kamarát Karas a kamarát Gaca.    

Týmto Vám všetkým oznamujeme, že 19.ročník SK - CZ Potlachu sa bude konať v obci Lopašov pri Senici dňa 31.8. 2012 – 2.9. 2012. Vaše zvedavé otázky zodpovieme na mailovej adrese: 19slovenskoceskypotlach@gmail.com.

 

 

 

                                                                       So srdečným pozdravom členovia RCC :-)

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode